Rezerwacje: 12 681 63 85 Otwarte

Regulamin korzystania ze stołów bilardowych

Regulamin korzystania ze stołów bilardowych

1. Klienci, przed zapłaceniem za grę w bilarda i przed odebraniem bil z baru, zobowiązani są zostawić u barmana w depozycie swój dokument (np. legitymację czy prawo jazdy). Dokument zwracany jest po zwrocie kompletu bil oraz po opuszczeniu stołu bilardowego w stanie sprzed gry. Osoba, która zostawiła depozyt odpowiada za wszystkie zniszczenia, uszkodzenia powstałe podczas gry od momentu rozpoczęcia gry do jej zakończenia.
2. Stoły bilardowe oraz pozostałe akcesoria bilardowe, które znajdują się w naszym klubie to urządzenia najwyższej jakości i mogą posłużyć profesjonalistom do rozgrywania turniejów rangi światowej. Dlatego też, Drogi Kliencie, w trosce o wysoką jakość gry prosimy o to, byś obchodził się ze stołem bilardowym, bilami czy kijami zgodnie z ich przeznaczeniem i poszanowaniem zasad gry w bilarda.
3. Na stole i bandach nie stawiamy napojów, jedzenia lub czegokolwiek innego.
4. Pamiętajmy, że bilard to sport dla dżentelmenów. Jeśli komuś przeszkodziliśmy w uderzeniu należy przeprosić. Jeśli ktoś prosi o ułatwienie gry poprzez przesunięcie się, powinniśmy spełnić prośbę ;)
5. Zabrania się siadania na stołach bilardowych, również gdy są przykryte blatami. Najbardziej niewybaczalne jest kładzenie butów. Pamiętajmy też o zasadzie, że przynajmniej jedna stopa musi mieć kontakt z podłożem.
6. Klient, który uszkodził stół bilardowy, zobligowany jest do opłacenia kosztów jego czyszczenia (gotówką u barmana): uszkodzenie nietrwałe (czyszczenie sukna) 100zł
uszkodzenie trwałe (wymiana sukna)1000zł.
7. Klient, który uszkodził kij bilardowy, zobligowany jest do zapłaty 50zł (gotówką u barmana).
Klient, który uszkodził lub wykręcił żarówkę pd lampy, zobligowany jest do zapłaty 50zł (gotówką u barmana).
8. Klient, który rozbił szybę, zobligowany jest do zapłaty 500zł; jest to koszt wstawienia jednej szyby (gotówką u barmana).
9. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy Klientowi, który jest niezadowolony z warunków czy przebiegu gry.