Rezerwacje: 12 681 63 85 Otwarte

LEADERS FESTIVAL

Pierwsza odsłona Leaders Festival w The Stage zapowiada się świetnie:

Mocne gitarowe brzmienia, poostrockowe melodie, dobry kawał metalu i trzy świetne zespoły - dwa z nich z naszego rodzimego podwórka, a jeden z Austrii. Ta krótka zapowiedź to nic w porównaniu z tym, co czeka nas już 22 stycznia w naszym klubie. Na Łobzowskiej zadebiutuje bowiem festiwal, który jeszcze dobrze nie ruszył z kopyta, o którym już głośno mówi się w krakowskim środowisku muzycznym!

Na scenie wystąpią:

Fate Mystified
Fate Mystified jako dziecko i scheda po tense weather, który to niejednokrotnie porywał Was i wysysał wszelkie emocje i pragnienia muzyczne. Nowy twór jeszcze potężniejszy, walczący z przeszłością młodych Bogów destrukcji. Progresja będzie tylko narzędziem by nieograniczać swobody metalu, riff stanie się młotem, będzie jednoznacznie i bezkompromisowo nadawać ton, sierpem będzie rytm, dobijający dogorywające dusze… selektywność, surowość i ambicja by każdy utwór przerastał dawnych mistrzów.

Brain Architect
Zespół Brain Architect (początkowo After Midnight, Jatila) został założony w marcu 2010 r przez Marcina Potońca i Pawła Szulika w Krakowie. Początkowa działalność grupy skupiała się na luźnych spotkaniach i tworzeniu własnego materiału w szeroko pojętych klimatach rockowych, z czasem jednak wykształcił się specyficzny styl, łączący różnorodne gatunki. W maju zespół wydał swoje pierwsze EP „Dags”.

oraz
Sergeant Pluck himself
Zespół pochodzi z Austrii. Przez lata konsekwentnie budowali wizerunek grupy o postmodernistycznych rockowych brzmieniach. Od 2005 roku wydali 2 albumy, przez lata stworzyli sobie grono zaufanych fanów nie tylko w Austrii, ale też w innych państwach, co udowadniają podczas swoich zagranicznych koncertów.

Startujemy o godzinie 19:00
Wstęp jest darmowy!

A już w niedzielę 25 stycznia druga odsłona festiwalu, zagrają Asperger, Izzy Flow i Jacknut, krakowskie zespoły.