Regulamin klubu

Regulamin klubu

1. Goście lokalu wynajmujący stół bilardowy biorą pełną odpowiedzialność za jego stan w momencie jego przejęcia i gwarantują, że po zakończonym wynajmie jego stan będzie nie gorszy niż przed początkiem gry. Ponoszą Oni również pełną odpowiedzialność za wskiego typu uszkodzenia czy zniszczenia.
2. Stoły bilardowe oraz pozostałe akcesoria bilardowe, e znajdują się w naszym klubie to urządzenia najwyższej jakości i mogą posłużyć profesjonalistom do rozgrywania turniejów rangi światowej. Dlatego też, Drogi Gościu, w trosce o wysoką jakość gry prosimy o to, byś obchodził się ze stołem bilardowym, bilami kijami czy też innym sprzętem potrzebnym do gry zgodnie z ich przeznaczeniem i poszanowaniem gry w bilard.
3. Na stole i bandach nie stawiamy napojów, jedzenia lub czegokolwiek innego. Obowiązuje także bezwzględny zakaz siadania na stołach bilardowych.
4. Pamiętajmy o tym, że bilard to sport dla dżentelmenów. Jeśli pszeszkodziliśmy komuś w uderzeniu należy przeprosić. Jeśli ktoś prosi o ułatwienie gry poprzez przesunięcie się, powinniśmy spełnić prośbę.
5. The Stage to miejsce spotkań osób kulturalnych. Prosimy o użytkowanie mebli zgodnie z ich przeznaczeniem. Np. na ble przy oknie śmiało postawić można kufel z piwem, ale już siadanie na nim jest niedopuszczalne.
6. Prosimy o zachowanie kultury korzystając z toalety. Zaznaczamy i przedmioty tam się znajdujące – znajdują się tam po to, by były użytkowane zgodnie z przeznaczeniem. Absolutnie zabrania się siadania na stołach bilardowych, również gdy są przykryte blatami. Najbardziej niewybaczalne jest kładzenie butów na bandach czy też na suknie. Pamiętajmy też o zasadzie, że przynajmniej jedna stopa musi mieć kontakt z podłożem.
7. Cennik zniszczeń spowodowanych przez Gościa (płatne na barze w dniu zaistniałej szkody lub po wycenie szkody przez zeczoznawce/dot. ostatniego podpunktu/):
Uszkodzenie, permanentne zabrudzenie, zamoczenie wznacznym stopniu sukne wymagające jego wymiany lub profesjonalnego czyszczenia: 1200 zł
Permanentne uszkodzenie stelaża bądź blatu stołu bilardowego: 4000 zł
Uszkodzenie kija bilardowego: 100 zł
Zgubienie, zniszczenie bili bilardowej: 150 zł
Zniszczenie trójkąta do układania bil: 50 zł
Rozbicie szyby: 500 zł
Uszkodzenie blatu przy oknie: 300 zł
Trwałe uszkodzenia hokera (wysokiego stołka przybarowego): 400 zł
Trwałe uszkodzenie innych ruchomości bądź nieruchomości należących do lokalu: wedle wyceny neutralnego rzeczoznawcy.
Są to koszta, jakie jako klub musielibyśmy ponieść w przypadku zniszczenia naszego sprzętu, dlatego aby uniknąć takich sytuacji prosimy o szacunek dla naszych sprzętów.
8. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy Gościowi, który jest niezadowolony z warunków czy przebiegu gry.
9. Do lokalu nie wnosimy swoich napojów czy jedzenia. Personel lokalu ma możliwość wyproszenia Gościa, który nie stosuje się do tego punktu.
10. Personel ma możliwość wyproszenia z klubu osoby, które zachowują się niestosownie, są pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających i sprawiają problemy czy są agresywne.
11. Każdy z Gości The Stage akceptuje nieniejszy regulamin z chwilą przekroczenia progu lokalu.
Życzymy mile spędzonego czasu!
Manager oraz Zespół THE STAGE

Życie klubu na Instagramie

Kup Viagra 100mg w Polsce