O nas

Lubisz muzykę, świetną rozrywkę i wyśmienite jedzenie? Witaj w klubie!
The Stage to miejsce, w którym czuć wibracje tętniącego życiem miasta. Miejsce spotkań, imprez okolicznościowych przy doskonałej muzyce, konferencji i eventów biznesowych.
Od niedawna również – miejsce, gdzie można pysznie zjeść.

Tworzymy miejsce, w którym poczujesz się swobodnie. Miejsce otwarte, pełne szczerych emocji. Miejsce spotkań z interesującymi ludźmi. Można u nas zagrać w bilard, posłuchać dobrego rockowego brzmienia (również na żywo) lub pokibicować w trakcie transmisji najciekawszych rozgrywek sportowych. Wpadając do The Stage, poszerzysz horyzonty – a to za sprawą odbywających się tu konferencji, szkoleń, warsztatów i eventów charytatywnych. Jedna ze ścian naszego klubu przeznaczona jest nawet na minigalerię… Ale to inna historia.

Zjedź w dół

The Stage to przede wszystkim....

OFERTA

Oferujemy śniadania, lunche i bogate, indywidualnie komponowane menu z okazji imprez okolicznościowych (np. alternatywnych wesel czy urodzin). Co roku organizujemy huczną zabawę sylwestrową.

Przy naszym barze napijesz się ulubionych i oryginalnych drinków.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy pełnego zapału grupą młodych ludzi. Lubimy robić to, co robimy, ale nasze zainteresowania wybiegają daleko poza życie klubu. Serio. Zagadaj do nas przy barze.

Nasze inne marki

Życie klubu na Instagramie